Kerko nje makine

Mirese vini ne ShowRoom-in Tone

Ne showroom-in e Capital Auto do te gjeni makinen qe keni enderruar. Capital Auto eshte nje kompani qe importon automjete te perdorura me porosi nga klienti. Te gjitha automjetet tona jan te certifikuara me liber sherbimesh dhe me kilometra origjinale.

Specialistet tane te kontrollit fizik dhe teknik te automjeteve do tju japin keshilla te vlefshme per te bere perzgjedhjen ideale te automjetit tuaj, ne varesi te nevojave te klientit, si edhe ne varesi te qendrueshmeris, apo edhe problematikave me te shpeshta dhe zakonshme qe cdo marke ka, fal nje database ku ruhen te gjitha te dhenat e automjeteve te shitura ne te gjith boten.

STAF I TRAJNUAR PROFESJONALISHT

Stafi jone eshte i trajnuar dhe disiplinuar per te punuar ne menyre te pavarur  dhe ne grup ne menyre qe ti ofrohet sherbimi me cilesor cilitdo prej klienteve tane.

SERVIS I SHPEJTE DHE EFEKTIV

Cdo automjeti qe ne tregetojme e shoqerojme me garanci dhe brenda garancis cdo klient merr sherbimin me te shpejt dhe me efektiv.

SUPPORT 24/7

Ne jemi 24 ore ne 7 ditet e javes ne dispozicion per cdo problematike qe klientet tane hasin. Dhe i ofrojme gjithe mbeshtetjen e nevojshme

Proçesi që ndjekim.

01.

Importimi

Capital Auto është një kompani që merret me shitjen e makinave të përdorura, të cilat importohen nga jashtë. Makinat, kryesisht vijnë nga veriu i Italise, Zvicra, Gjermania, Suedia, Hollanda dhe Belgjika, zona këto të pasura nga ana finaciare ku dhe shërbimet kryhen rregullisht.

02.

Kontroll i imtësishëm

Capital Auto përpiqet gjithmonë që ti marrim me cmime të arsyeshme. Duke vendosur si qëllim parësor sherbimin cilësor dhe kenaqësinë e klientit, pas importimit makinat kalojnë një fazë testimi nga ana jonë për pjesën xhenerike, motorrike dhe higjenike.

03.

Para-marrveshja

Capital Auto se bashku me stafin e saj është në gatishmëri të plotë të klientit për të bër një kontroll edhe perpara blerjes si dhe për të diskutuar mbi pjesën e çmimit.

04.

Suportim në Dokumentacion

Në rastin e arritjes së marreveshjes, kompania jonë i vjen në ndihmë klientit për pajisjen me dokumentacionin e plotë pranë drejtorisë së përgjithshme të transportit rrugor.

Automjetet ne pritje per tu importuar

Automjetet qe presim te vijne ne Capital Auto jan te garantuara per cilesi dhe me cmimin me konkurues ne treg.

Makinat e Fundit ne Shitje

Automjetet që drejtojnë vetveten janë shtrirja natyrale e sigurisë aktive dhe padyshim diçka që duhet të bëjmë. Elon Musk

€14,999 MSRP: €15,000

2016 Kawasaki Z650

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201625,000 km Automatic
 

Contact

Porsche 2016

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201630,000 km Automatic
 

€95,600 MSRP: €96,000

Porsche 911

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201630,000 km Automatic
 

€98,000 MSRP: €99,000

Porsche 718 Boxster

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201635,000 km Automatic
 

€67,500 MSRP: €68,000

Lexus LX

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201625,000 km Automatic
 

€73,000 MSRP: €75,000

Lexus LS

Vehicle OverviewFeatures & OptionsRequest information Black Full leather int

201635,000 km Automatic
 

Perse na vleresojne klientet ?

Sepse ne ofrojmë një produkt të çertifikuar, të garantuar dhe me çmimin e duhur.

Prince Philip

“Kur një burrë hap një derë makine për gruan e tij, ajo është ose një makinë e re ose një grua e re.”

Prince Philip - Engineer
Unknown

“Makinat e mira ju çojnë nga pika A në pikën B. Makina të shkëlqyera … A do t’ju sjellin vetëm telashe.”

Unknown - Web design
Marvin Minsky

Shoqëritë kanë nevojë për rregulla që nuk kanë kuptim për individët. Për shembull, nuk bën dallim nëse një veturë e vetme lëviz në të majtë apo në të djathtë. Por e bën të gjithë ndryshimin kur ka shumë makina!

Marvin Minsky - Computer Scientist
Mario Lopez

Ka tre gjëra për të cilat burrat flasin gjithmonë – Femrat, sportet dhe makinat.

Mario Lopez - American - Actor
Françoise Sagan

Paratë mund të mos blejnë lumturi, por unë preferoj të qaj në një Jaguar sesa në një autobus

Françoise Sagan - French playwright, novelist, and screenwriter
James McAvoy

Unë jam ndoshta më i rrezikshëm në një makinë se sa jam në një motor. Sepse kur drejtoj një motorr jam shumë i vetëdijshëm për faktin se nëse bën një gabim, je i vdekur.

James McAvoy - Scottish Actor
829

Happy Clients

2491

Vehicles In Stock

790

Awards

555

Dealer Branches

Je duke pare per nje automjet?

Je duke pare per nje automjet?

Kërkoni makinën tuaj në Inventarin tonë dhe kërkoni një vlerësim të automjetit që keni zgjedhur.

Deshiron te shesesh automjetin tend?

Deshiron te shesesh automjetin tend?

Na lejoni tju ndihmojme ne, me marketingun profesjonal nga njerez profesjonist

Get A Quote